Svatební salon Delta

Svatební salon Delta byl založen v lednu 1993 majitelkou Petrou Vyoralovou. Z malého salonu se během let rozrostl v jeden z největších a nejvýznamnějších salonů. V současné době je navštěvovaný zákaznicemi z celé České republiky, a to hlavně proto, že kolekce, které objednává, jsou exkluzivně ve Svatebním salonu Delta.

Každý rok objednává nové kolekce na významných světových veletrzích v Londýně, Barceloně, Miláně nebo v New Yorku. Dává si záležet, aby každý z objednaných modelů byl originální. Vaše šaty pro vás na míru připraví a upraví tým zkušených švadlen, protože šaty se musí přizpůsobit vám a ne vy šatům. Vaše pohodlí a komfort je pro nás vším.

Krédem našeho salonu je luxus, který si můžete dovolit, a to platí bezpodmínečně. Modely, které si u nás půjčíte patří mezi ty nejluxusnější, které nabízí světová svatební a společenská móda. Vy si je u nás můžete půjčit za zlomek pořizovací ceny, společenské šaty od 1900 do 3900 Kč a svatební od 4900 do 13900 Kč. Své svatební i společenské šaty si u nás můžete samozřejmě i koupit.

Svatební salon Delta vám usnadní i přípravy svatby, protože koordinaci svateb zajišťuje agentura DELTA WEDDINGS. Připravíme svatbu na klíč tak, že vy si pouze stanovíte základní požadavky a koordinátorka vám vše zajistí dle vašich požadavků.

Na zkoušení šatů doporučujeme objednání, kdy pro vás bude nachystaná kabinka a asistentka, která se vám bude osobně věnovat.